Auschwitz - Birkenau Muzeum
Czytaj więcej
Kraków & Kopalnia Soli Wieliczka
Czytaj więcej
Perły Dolnego Śląska
Czytaj więcej

1. Dlaczego powinienem wybrać właśnie Państwa firmę?

Jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej we Wrocławiu. Od 2013 r. przez 365 dni w roku obsługujemy tysiące turystów indywidualnych, firm i instytucji. Dzięki wysokiej jakości naszych usług na stałe współpracujemy z najważniejszymi hotelami, apartamentami i firmami we Wrocławiu. Posiadamy licencję organizatora turystyki nr 1018, licencję na przewóz osób nr 0000008 oraz gwarancję ubezpieczeniową TU INTER Polska S.A nr 3/2017/OKR. Posiadamy własne pojazdy elektryczne, busy, rowery, przewodników, apartamenty, statek i plaże dlatego nie musimy korzystać z podwykonawców i możemy zagwarantować najwyższą jakość w przystępnej cenie.

 

2. Jak się skontaktować?

Najlepszym i najszybszym sposobem na dokonanie rezerwacji jest wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Można również odwiedzić nas w naszym biurze.

 

3. Jak uzyskać zniżkę?

Dla naszych Gości przewidzieliśmy zniżki w następujących sytuacjach:

  • Wycieczki poza Wrocław – zniżki dla grup min. 4 osobowych lub dzieci 3-15 lat

  • Grupy – dla grup zorganizowanych przygotowujemy korzystniejszą indywidualną wycenę, biorąc pod uwagę ogólną ilość osób, liczbę dzieci oraz rodzaj usługi.

  • Więcej niż jedna usługa – w przypadku zamówienia więcej niż jednej z naszych atrakcji na drugą i każdą kolejną przysługuje Państwu zniżka. Wycena jest dokonywana indywidualnie.

 

4. Czy mogę zamówić wycieczkę, która nie znajduje się w Państwa ofercie?

Czekamy na to. Zrealizowaliśmy mnóstwo zamówień spoza naszej oferty, w szczególności: odnajdywanie ważnych miejsc, realizowaliśmy gry miejskie na 150 osób, przygotowywaliśmy wyjątkowe atrakcje dla firm, niezapomniane koncerty lub pokazy, rejsy statkiem połączone z imprezą i ogniskiem, obsługę logistyczną dużych wydarzeń, takich jak kongresy, konferencje czy imprezy sportowe.

 

5. Kiedy jest najlepszy czas na odwiedzenie Wrocławia?

Wrocław jest piękny o każdej porze roku, szczególnie w okresie letnim. Jest jednym z największych miast w Polsce o wyjątkowo bogatej historii, który cały czas tętni życiem. Przez cały rok oferuje mnóstwo zabytków i atrakcji. Nazywany jest Wenecją Północy z uwagi na dużą liczbę mostów, wysp oraz okalającą go rzekę Odrę. Jest również najcieplejszym miastem w Polsce.


 

6. Co gdy jesteśmy większą grupą zorganizowaną?

Przy realizacjach grupowych oferta przygotowywana jest indywidualnie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa kompleksowy program pobytu. Zorganizujemy transport, pomożemy w znalezieniu odpowiedniego hotelu, zarezerwujemy bilety wstępu do wybranych atrakcji, zorganizujemy prywatny koncert, team building, regionalne pamiątki i odpowiednią formę zwiedzania. I to wszystko w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

 

7. Czy korzystne jest zamówienie więcej niż jednej wycieczki lub atrakcji?

Oczywiście. Zamawiając więcej niż jedną z naszych wycieczek lub atrakcji czekają na Państwa dodatkowe zniżki. Wycena dokonywana jest indywidualnie.

 

8. Czy ponoszony przeze mnie koszt jest kosztem całkowitym?

Zasadniczo wszelkie koszty za daną usługę są wliczone w cenę usługi. Szczegółowa informacja wskazująca co dokładnie obejmuje usługa znajduje się w opisie danego zwiedzania lub atrakcji. Rezerwując usługę otrzymujecie Państwo potwierdzenie drogą mailową co obejmuje konkretne zwiedzanie, atrakcje lub transport oraz jaka jest cena.  

 

9. Czy podana cena, to cena dla grupy czy dla jednej osoby?

Jest to doprecyzowane w opisie konkretnego zwiedzania lub atrakcji. W razie wątpliwości służymy pomocą, drogą mailową lub telefoniczną.

 

10. W jaki sposób mogę zamówić Państwa usługi?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pracujemy 365 dni w roku, również w weekendy i święta w godzinach 8:00 – 20:00. W pozostałych godzinach prosimy o kontakt sms/mail. Odpowiadamy bardzo szybko.

TELEFON:

+48 785 107 999 zwiedzanie Wrocławia, grupy, atrakcje,

+48 534 100 780 wycieczki poza Wrocław, transfery, rowery

E-MAIL:

info@seewroclaw.pl

info@bestcitytours.pl

 

11. Kiedy i w jaki sposób mogę zapłacić? W jakich walutach jest możliwa płatność?

Istnieje możliwość zapłaty przed oraz po realizacji zwiedzania. Przyjmujemy płatność gotówką, kartą oraz przelewem. W walucie: pln, euro, funty oraz dolary amerykańskie.

 

12. Czy bezpieczne jest zapłacenie przed wykonaniem usługi?

Działamy od 2013 r. Jako licencjonowany organizator turystyki jesteśmy wpisani do specjalnego rejestru prowadzonego przez Urząd Marszałkowski, posiadamy również wykupione ubezpieczenie w TU Inter Polska S.A. nr 3/2017/OKR gwarantujące naszym Klientom bezpieczeństwo powierzonych nam pieniędzy.

 

13. Czy za usługę otrzymam rachunek lub fakturę?

Tak, za usługę zawsze otrzymają Państwo fakturę lub rachunek.

 

14. W jakich językach dostępne są wycieczki?

Nasi przewodnicy posługują się językami: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim oraz białoruskim. Po wcześniejszym zapytaniu jesteśmy w stanie zagwarantować osobę posługują się innymi językami, np. szwedzkim, chińskim czy węgierskim.

 

15. Co oznacza że wycieczka jest indywidualna?

Oznacza to, że jest ona wykonywana wyłącznie dla osób zamawiających a jej program jest dostosowywany do ich życzeń i preferencji. Np. zwiedzanie melexem, piesze, rowerowe, folk show.

 

16. Czy odbiór oraz dowóz po wycieczce jest wliczony w cenę?

Standardem naszych usług jest odbiór Gości z miejsca zakwaterowania oraz odwiezienie po zwiedzaniu na miejsce.

 

17. Jak rozpoznam mojego przewodnika?

Jeżeli nasz kierowca będzie odbierał Państwa z lotniska, będzie miał tabliczkę z nazwiskiem podanym podczas rezerwacji. W przypadku odbioru z hotelu lub apartamentu, kierowca lub przewodnik będzie czekał przy recepcji oraz będzie znał Państwa nazwisko podane w rezerwacji.

 

18. Co w sytuacji gdy lot jest opóźniony?

Nasz kierowca będzie czekał. Nie wiąże się to z dodatkową opłatą.

 

19. Czy istnieje możliwość anulacji zamówionego zwiedzania lub atrakcji?

Lata doświadczeń nauczyły nas, że w życiu pomimo zaplanowanego wypoczynku, trzeba go czasem odwołać lub przełożyć. Rozumiemy to i przy anulacji zwiedzania lub atrakcji nie obciążamy naszych Gości żadnymi kosztami.   

Wyjątek stanowią sytuację, gdy realizacja (zwiedzania lub atrakcji) wymagała wcześniejszego poniesienia przez nas kosztów, których nie jesteśmy w stanie anulować np. brak możliwości zwrotu zakupionych biletów wstępu.  

Wrocław

95% zadowolonych klientów

Licencjonowany organizator turystyki

Wyjątkowe wycieczki szyte na miarę